2018 Türkçe Yaz Okulu
İftar Yemeği
Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi
2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni
Ankara Gezisi
Sıra Ad Soyad SONUÇ
1 KHAZZAL  KHATTAB ABDULLAH ABDULLAH BAŞARISIZ
2 HASEEB  HAMMAD HASAN HASAN BAŞARISIZ
3 ZEYAD  TAMİ HASAN HASAN BAŞARISIZ
4 RASOOL  FARAJ SUBHI BAŞARISIZ
5 ABDERRAHMAN  BARANGOUCH BAŞARISIZ
6 ORAZDURDY  HASHIMOV C1
7 FATEMAH  ALZAHRAA ALYOUSEF C1
8 ANWAR  SANAD ANWAR GIRGIRAH B2
9 SOULIN  AHMAD C1
10 AKBOTA  ORNYKBAYEVA C1
11 SHROUK  EID ZAKI AHMED C1
12 YELIZAVETA  OTTO BAŞARISIZ
13 MOHAMED  VAL BEDDA C1
14 NIUSHA  FALSAFI BAŞARISIZ
15 AYSU  MANAFOVA C1
16 MOHAMED  ZEYNE SİDİYA C1
17 HANEEN  ZIAD AHMED SAFI B2
18 IBRAHIM  WALEED ABDULRAZZAQ ABDULRAZZAQ C1
19 EHAB  ZIDA AHMED SAFI B2
20 ABDULKARIM  SABBAGH C1
21 SAIDA  GUETTAI B2
22 TAHER  ALNOUMAN C1
23 MARYAM  SAAULDEEN ABDULQADER SALIHI C1
24 MUSTAF  IBRAHIM MOHAMUD BAŞARISIZ
25 SHAFIE  HASSAN NOUR C1
26 BABALAR  MAMMADOV BAŞARISIZ
27 SIMRAN  BAYRAMOV BAŞARISIZ
28 REWAN  MOHAMAD ATTIYA MOHAMED C1
29 ANISO  IBRAHIM ABDIRAHMAN  C1
30 MOHAMED  IBRAHIM HASHI C1
31 HANAD  ABDIRISAK ADAN C1
32 BELAL  NADI MOHAMED FARAG C2
33 AHMED  KAMAL ABDELSAMIE MOHAMED B2
34 SALAHELDIN  ABBKER SALIH OSMAN C1
35 MAHMOUD  AHMED ABDULLAHI AHMED C1
36 BASSAM  ALRYABI C1
37 ABDULAZIZ  FAHD AL-SHABEBI B2
38 ATIYA  B.A. TIMRAZ B2
39 ABDELLAHİ  SİD'EL MOCTAR B2
40 ELSAYED  MOHAMED ELSAYED MOHAMED C1
41 MOHAMMAD  IDRIS AZIM C1
42 ZAHRA  ALIZADA B2
43 ABDIRAHMAN  ALI MOHAMED C1
44 UMARALI  KHOLMATOV B2
45 ALY HASSANE  OUSMANE BAH C1
46 HANI A.M.  OMAR EMAN C1
47 MUSTAF  ALI MOHAMUD C1
48 FATIH  MOHAMED ABDULLAHI C1
49 ARAFAT  ABDIRAZAK ISMAIL  C1
50 TAHA  WALEED ATTALLAH AL-JAMMAS BAŞARISIZ
51 NOUR  EDDIN ALKABALI B2
52 YOUNES  BENMANSOUR C1
53 TAHA J.M.  MOBARAK KHITAM C1
54 AL-BARAA  OSAMAH MOHAMMED SANHOB C1
55 MOHAMED  ALI MOHAMED C1
56 HESHAM  FUAD  SAEED QASEM AL-RAMESSI C1
57 ABDULSALAM  AMEER AHMED AL-TURKI C1
58 AHMED  ELFODIL RAHOU C1
59 IMENE  RAHOU C1
60 DILFUZA  YUSUPOVA BAŞARISIZ
61 HANAN  ADED OSMAN  C2
62 ALI ORUJOV C2
63 IMAN AHMED  KHAZAAL AL-SHAIKHLI BAŞARISIZ
64 MOHAMEDOU  MOHAMED CHERİF C1
65 RAWDA  SAEED MAHMOUD ELSAYED C1
66 AL-WALED  ALI AL-SHAMI AL-QAISI C2
67 HUTHAYFA  KRKAZAN C2
68 NTULUME  FAUZIA MOHAMMED C1
69 AYSEL  ORUJOVA C1
70 ZAHRA  MOZAFFARI BAŞARISIZ
71 MOHAMED  MAHMOUD MOHAMEDNA C1
72 SHAFIE  MOHAMUD DAHIR C2
73 YULIA  PRATIWI C1
74 ASAT  HUDAYBERDYYEV C2
75 HABIBA  KARIMOVA C1
76 ADYLYA  ABBASOVA C1
77 HENA  AZHEER C2
78 ABDIRAHMAN  IBRAHIM AHMED C2
79 ABDIRAHMAN  MOHAMED ALI C1
80 MERDAN  MEREDOV C2
81 ABDULLAHI  ABDIRAHMAN HUSSEIN B2
82 ABDULKADIR  IBRAHIM ABDIBARI C2
83 HIBO  AHMED FOOZI C1
84 ALI MAGED  ALI AHMED C1
85 MHD MALAK  KASM C1
86 YOUSEF ABDULHAKIM  MANSOOR MOHAMMED AL-RAHAB C2
87 ARSHIA  ABDOLLAHI C2
88 HOOTAN  MOHAMMAD HOSSEIN ZADEH  C2

* Sınavda başarılı olan öğrenciler sertifikalarını BAİBÜ TÖMER Sekreterliğinden bizzat almak zorundadır. Kişiler 02.10.2020 tarihinden itibaren sertifikalarını almaya gelebilir.

 

Powered by Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2016